Wpis

czwartek, 27 lutego 2014

Na Wspólnej odcinek 1881, 1882, 1883, 1884

Odcinek 1881: Gdy Adam wraca z Helsinek, zastaje Maćka w swoim łóżku. Zbulwersowany Roztocki robi wyrzuty Weronice. Iza jest wściekła na syna, że dał się zmanipulować Zdybickiej. Młody Brzozowski broni Ilony, jest przekonany o jej uczciwości. Marta spóźnia się do studia, gdzie ma poprowadzić swój pierwszy program. Na domiar złego nie radzi sobie z gośćmi. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1881

Odcinek 1882: Włodek dowiaduje się, że Magda Gessler zakwalifikowała bar do programu "Kulinarne ewolucje". Gdy restauratorka pojawia się w lokalu, między nią a Marią dochodzi do scysji. Iza jest zszokowana informacją o wydaniu pozwolenia na budowę w Poręcie. Jest przekonana, że Zdybicka uknuła spisek. Maks w to nie wierzy. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1882

Odcinek 1883: Smolny proponuje Kubie wspólne ugotowanie obiadu. Gdy Krzysztof każe chłopakowi dosypać przypraw do potrawy, ten dodaje bardzo ostrej papryki, chociaż wie, że Smolny nie może jej jeść. Skutki okazują się katastrofalne. Henryk Martwi się o Ludwikę, której nie ma od kilku godzin. Gdy Rafał i Agnieszka chcą dzwonić na policję, kobieta wraca do domu. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1883

Odcinek 1884: Maria zgadza się na udział w "Kulinarnych ewolucjach". Nie zmienia to faktu, że sceptycznie podchodzi do pomysłów Magdy Gessler. W związku z pracą Marta będzie musiała czasami nocować u ojca w Warszawie. Kuba przeprasza Smolnego za doprawienie jedzenia ostrą papryką. Niestety, Krzysztof nie wierzy w szczerość jego skruchy. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1884

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
nawspolnejtvn
Czas publikacji:
czwartek, 27 lutego 2014 19:19