Wpis

czwartek, 27 lutego 2014

Na Wspólnej odcinek 1885, 1886, 1887, 1888

Odcinek 1885: Między Magdą Gessler i Marią dochodzi do konfliktu, który panie zamierzają rozstrzygnąć w pojedynku na najlepsze pierogi. Klienci zostają zaproszeni do degustacji. W barze brakuje miejsc, wszyscy są ciekawi, która z kobiet wygra. Agnieszka zastanawia się nad połączeniem swojej kancelarii z kancelarią byłego współpracownika, Mariusza Czerskiego. Weronika popiera ten pomysł. Iza oskarża Zdybicką o to, że z premedytacją zniszczyła Bud-Maks. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1885

Odcinek 1886: Nicole dostaje skurczów porodowych. Zdenerwowana Betty nie może się dodzwonić do Mikołaja. Decyduje, że sama zawiezie córkę do szpitala samochodem, który zabrała sąsiadowi. Na domiar złego kobieta nigdy nie prowadziła auta. Maria jest zachwycona wyglądem baru. Magda Gessler wie, że wystrój lokalu to połowa sukcesu - najważniejsza jest promocja. Restauratorka wysyła Ziębów z tacami pełnymi pierogów na ulicę, aby częstowali przechodniów. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1886

Odcinek 1887: Nicole zaczyna rodzić. Mikołaj chce być przy narodzinach syna, niestety, nie wytrzymuje napięcia i mdleje. Maks proponuje Ilonie wspólne mieszkanie. Ona odrzuca pomysł. Obiecuje niespodziankę rozczarowanemu kochankowi. Niebawem Maks znajduje u Zdybickiej drogi zegarek, jest pod wrażeniem planowanego prezentu. Tymczasem dostaje od ukochanej wizytówki. 

OGLĄDAJ ODCINEK 1887

Odcinek 1888: wkrótce

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
nawspolnejtvn
Czas publikacji:
czwartek, 27 lutego 2014 19:20