Wpisy otagowane „Na Wspólnej za darmo”

 • czwartek, 27 lutego 2014
  • Na Wspólnej odcinek 1885, 1886, 1887, 1888

   Odcinek 1885: Między Magdą Gessler i Marią dochodzi do konfliktu, który panie zamierzają rozstrzygnąć w pojedynku na najlepsze pierogi. Klienci zostają zaproszeni do degustacji. W barze brakuje miejsc, wszyscy są ciekawi, która z kobiet wygra. Agnieszka zastanawia się nad połączeniem swojej kancelarii z kancelarią byłego współpracownika, Mariusza Czerskiego. Weronika popiera ten pomysł. Iza oskarża Zdybicką o to, że z premedytacją zniszczyła Bud-Maks. 

   OGLĄDAJ ODCINEK 1885

   Odcinek 1886: Nicole dostaje skurczów porodowych. Zdenerwowana Betty nie może się dodzwonić do Mikołaja. Decyduje, że sama zawiezie córkę do szpitala samochodem, który zabrała sąsiadowi. Na domiar złego kobieta nigdy nie prowadziła auta. Maria jest zachwycona wyglądem baru. Magda Gessler wie, że wystrój lokalu to połowa sukcesu - najważniejsza jest promocja. Restauratorka wysyła Ziębów z tacami pełnymi pierogów na ulicę, aby częstowali przechodniów. 

   OGLĄDAJ ODCINEK 1886

   Odcinek 1887: Nicole zaczyna rodzić. Mikołaj chce być przy narodzinach syna, niestety, nie wytrzymuje napięcia i mdleje. Maks proponuje Ilonie wspólne mieszkanie. Ona odrzuca pomysł. Obiecuje niespodziankę rozczarowanemu kochankowi. Niebawem Maks znajduje u Zdybickiej drogi zegarek, jest pod wrażeniem planowanego prezentu. Tymczasem dostaje od ukochanej wizytówki. 

   OGLĄDAJ ODCINEK 1887

   Odcinek 1888: wkrótce

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   nawspolnejtvn
   Czas publikacji:
   czwartek, 27 lutego 2014 19:20
 • piątek, 14 lutego 2014
  • Na Wspólnej - Odcinek 1877, 1878, 1879, 1880

   Odcinek 1877: Kuba jedzie do Andrzeja zamiast do szkoły. Zaskoczonemu ojcu mówi, że chce się do niego wprowadzić. Przejęty stanem Izy Maks zapowiada Zdybickiej, że nie będzie już namawiał mamy do sprzedaży Bud-Maksu. Ilona przekonuje go, że właśnie to sprawi, że Brzozowska się uspokoi. Ula nie chce iść do szkoły, prosi Zuzę, żeby pozwoliła jej zostać w domu. Ta się zgadza. Kamil się denerwuje, że żona znowu ulega dziewczynce.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1877

   Odcinek 1878: Smolny pokazuje Basi działkę, na której ma zamiar zbudować dom. Brzozowska reaguje bez entuzjazmu, obawia się, czy Kuba to zaakceptuje. Mężczyzna przekonuje ukochaną, że jej syn w końcu go polubi. Marta ma zostać wydawcą codziennego programu porannego. Roman gratuluje córce awansu. Roztrzęsiona Ludwika oznajmia Rafałowi, że Henryk ją okradł.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1878

   Odcinek 1879: Przed pojawieniem się ekipy Magdy Gessler Monika podstępem wyciąga Marię z baru. Podczas wizyty reżyser stwierdza, że lokal Ziębów nie nadaje się do programu, ponieważ Włodek ma za mało charyzmy. Zmienia zdanie, gdy niespodziewanie wraca Maria. Widząc nastawienie Pawła, Marta chce zrezygnować z awansu.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1879

   Odcinek 1880: Magda Gessler odwiedza bar Ziębów. Włodek wciąż nie powiedział żonie, że zgłosił lokal do programu. Tymczasem Maria zabrania restauratorce wstępu do kuchni i wyprasza ją z baru. Iza bardzo przeżywa sprzedaż Bud-Maksu Zdybickiej. Martwi się, że nowa właścicielka odsunie Maksa od firmy. Wieczorem przyjeżdża do syna, żeby mu powiedzieć o swoich obawach. Zastaje go z Iloną w niedwuznacznej sytuacji. 

   OGLĄDAJ ODCINEK 1880

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   nawspolnejtvn
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 20:31
  • Na Wspólnej - Odcinek 1873, 1874, 1875, 1876

   Odcinek 1873: Basia karze Kubę za złe zachowanie wobec Smolnego. Andrzej jest rozbawiony, słysząc, jak jego syn potraktował kochanka matki. Aneta wychodzi ze szpitala. Kamil odwozi ją do domu. Dziewczyna jest szczęśliwa, ponieważ Ostrowski zgodził się, by kontynuowała staż. Zuza uczy Ulę matematyki. Dziewczynka szybko się zniechęca. Kiedy Kamil wraca do domu, dochodzi między nim i żoną do sprzeczki. Honorata zarzuca matce Nicole brak taktu i niedojrzałość. Ta postanawia niezwłocznie wracać do USA. Mikołaj przekonuje Nicole, by zaakceptowała Betty.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1873

   Odcinek 1874: Ula sprawia kłopoty w szkole. Nauczycielka wzywa Kamila na rozmowę. Okazuje się, że Ula zemściła się na koleżance, która wyśmiewała ją, że jest z sierocińca. Rita zachorowała. Bogdan zwraca się o pomoc do Joanny, która stwierdza niestrawność. Fabryka Marka i Mileny nie może wznowić produkcji, ponieważ kontrahenci wycofali się ze współpracy. Marek widzi ratunek w oficjalnym odwołaniu oskarżenia przez prokuraturę. Zimiński spotyka się z Drzazgą, by go o to prosić.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1874

   Odcinek 1875: Smolny zostaje wezwany przez zarząd z powodu romansu z Basią. Brzozowska ma zostać zwolniona. Krzysztof zapowiada szefom, że zamierza się z nią ożenić. Joanna prosi Bogdana o pomoc w naprawie samochodu. Berg odholowuje jej auto do warsztatu, w którym pracuje. Joanna dziękuje mu zafrasowana, ponieważ naprawę wyceniono bardzo drogo. Bogdan wykłóca się z szefem. Bar Ziębów przynosi straty. Włodek próbuje ratować sytuację. Prosi Izę, by obniżyła mu czynsz. Brzozowska z żalem odmawia, twierdząc, że także ma kłopoty finansowe.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1875

   Odcinek 1876: Synowie Basi dowiadują się, że Smolny oświadczył się mamie. Maria orientuje się, że Włodek ratuje bar, wydając ich oszczędności. Monika wpada na pomysł zgłoszenia lokalu rodziców do programu telewizyjnego Magdy Gessler. Iza jest zestresowana faktem, że Bud-Maks jest w bardzo złej sytuacji finansowej.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1876

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   nawspolnejtvn
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 20:30
  • Na Wspólnej odcinek 1869, 1870, 1871, 1872

   Odcinek 1869: Smolny karci Basię przy wszystkich pracownikach. Ta prosi go, żeby prywatnych konfliktów nie przenosił na życie zawodowe. Jej próba poważnej rozmowy z Kubą kończy się ucieczką chłopca z domu. Kinga walczy o to, żeby Edyta nie straciła mieszkania. W końcu płaci pierwszą ratę jej długu. Zdybicka proponuje Izie odkupienie Bud-Maksu. Tłumaczy, że chce w ten sposób pomóc sobie, ponieważ kłopoty firmy są też jej kłopotami. Brzozowska odrzuca ofertę. Skarży się Maksowi, ale ten broni intencji kochanki. Między matką a synem dochodzi do kłótni.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1869

   Odcinek 1870: Zuza dowiaduje się od nauczycielki, że Ula ma kłopoty w nauce. Kamil pociesza Anetę, która martwi się, że straci staż na oddziale Ostrowskiego. Kasia i Franek robią wszystko, żeby tata zgodził się przygarnąć Ritę, ale on jest nieugięty. Jest zły, gdy weterynarz staje po stronie dzieci. Przyszłość firmy Marka i Mileny jest zagrożona, ponieważ ich największy odbiorca zerwał z nimi współpracę, a prokuratura nie spieszy się z postawieniem zarzutów, co uniemożliwia im obronę. Zimiński próbuje porozmawiać z prokuratorem Drzazgą, ale ten go zbywa.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1870

   Odcinek 1871: Ukazuje się artykuł dementujący oskarżenie, że firma Marka jest winna fali zatruć w Polsce. Na konferencji prasowej Zimiński pyta prokuratora Drzazgę kiedy zostaną wycofane zarzuty wobec Gelkopolu. Ten nie odpowiada i wychodzi ze spotkania. Kinga zabiera podopieczne do sklepu Honoraty. Tłumaczy im, jak ważna jest rola odpowiedniego ubioru podczas rozmowy o pracę. Niestety, po wyjściu bezrobotnych okazuje się, że brakuje jednej bluzki. Po powrocie z urlopu Igor prosi szefa o zwolnienie go z funkcji zastępcy tego drugiego.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1871

   Odcinek 1872: Nieporozumienia między Betty a Nicole narastają. Dochodzi do awantury. Tego samego dnia policja zatrzymuje nietrzeźwą Betty idącą środkiem jezdni. W pobliżu ulicy Wspólnej otwarto trzy nowe bary. Wkrótce bar Marii i Włodka zaczyna świecić pustkami. Maria postanawia sprawdzić, co przyciąga klientów do innych lokali. Igor zawozi córkę do mamy Magdy. Sam organizuje przeprowadzkę do mieszkania, w którym kiedyś mieszkał z Magdą. Żebrowska prosi, żeby pozwolił Julci nocować u niej.

   OGLĄDAJ ODCINEK 1872

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   nawspolnejtvn
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 20:28